Zakatistovs: manus un Kaimiņa izteikumus inscenēja Upacieris 4

“Kaspars [Upaciers] izspieda laukā citātu, ka it kā notiek kaut kāda darbība” partijas KPV LV valdes priekšsēdētāja vietnieks Atis Zakatistovs uzstāja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot aizvadītajā nedēļā publiskoto video, kurā ar slēpto kameru nofilmēti deputāts Artuss Kaimiņš un pats Zakatistovs, apspriežot naudu un politiku.

Raidījumā Zakatistovs atklāja, kā patiesībā radušies video materiāli, kas izmantoti neilgi pirms pašvaldību vēlēšanām publicētajā video, kurā šķietami tiek apspriesti KPV LV vadītāja Artusa Kaimiņa un paša Zakatistova koruptīvie darījumi. Zakatistovs atklāja, ka ir sašutis - “Pagājušo ceturtdien, vienu dienu pirms vēlēšanām, es internetā noskatījos filmu par šīs pasaules lielāko nelieti un atklāju, ka tas nelietis ir mans vārds!” Zakatistovs apgalvoja, ka “konteksts, kurā tā filmiņa ir ielikta, ka partijas vadībai un partijai kopumā ir nelegālas un slepenas vienošanās ar kādiem cilvēkiem par sadarbību - tā nav tiesa.”

KPV LV pārstāvis apgalvo, ka video dzirdamos izteikumus inscinējis toreizējais partijas biedrs Kaspars Upaciers, turklāt “fakti tika vākti sistemātiski apmēram sešu nedēļu garumā, izaicinot”. Zakatistovs atklāj, ka sarunu laikā Upaciers parasti izvairījies no kameras, taču “tad, kad tā saruna bija gājusi pietiekami ilgi un Kaspars nebija dabūjis sev vajadzīgo citātu, viņš pienāca pie galda un mainīja sarunas tematu ar jokiem, ar lišķību, izspieda laukā citātu, ka it kā notiek kaut kāda darbība.”

Zakatistovs uzskata, ka viņa pārstāvētā partija bieži cieš no fake news jeb nepatiesu ziņu izplatīšanas. “Mēs kā partija KPV LV visas mūsu īsās pastāvēšanas vēsturē esam izjutuši sistemātiskus fake news uzbrukumus mūsu partijai kritiskos brīžos”.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

inscinējis?

Nu ļoti ticami, ļoti... Kur lai tagad lieku šos KPVLV makaronus?

pirms 15 dienām, 2017.06.07 17:41

un man

ko man tagad darīt? Es ticēju. es vēlēju. jūtos piekrāpts. ko man tagad darīt? kā man tagad ticēt viņiem? Runāja tādas lietas. kriminalas lietas. Roland saki ka viss būs labi, ka var atkal jums ticēt. saki to. gribam to dzirdēt, un ticēt.

pirms 15 dienām, 2017.06.07 19:14

Juris

Miller! Tā kā Tu, pārstāvi KPV LV Ogrē, tad visi tavi nelietīgie darbi,apmelojumi, tenkas,citu nozākāšana,sevis slavināšana,muļķīga shēmošana ,tas vis nāk pāri par tavas partijas galvu,Citus gremdējot,pats nogrimi un parāvi līdzi ne būt ne tos sliktākos biedrus.Viņiem jādistancējas no tevis,kā no bīstamas sērgas,tad var būt,partija varēs atkopties.

pirms 15 dienām, 2017.06.07 23:39

es gar zemi

Pat personu uzvārdus nejēdzat pareizi uzrakstīt? Ņozēlojami...

pirms 13 dienām, 2017.06.09 11:57

Viedokļi