Sīviņam joprojām prieks, ka labi darbi tiek pamanīti 26

Biedrība “Ogres basketbola klubs" ir ļoti gandarīta par paveikto un neplāno apstāties pie sasniegtā. Žēl, ka informācija tiek pasniegta nepatiesi neatainojot projekta patiesās izmaksas un mērķus. 
Nedaudz par rakstā “Tomēr izmānītāji” minēto un patiesi fakti par personām un notikumiem:

- Projektu, Biedrības Zied Zeme un LAD atbalsta programmas ietvaros, rakstīja Biedrības "Ogres basketbola klubs” valdes loceklis Gints Sīviņš, nesaņemot atlīdzību, savā brīvajā laikā! - Tāme, kas atspoguļota rakstā, tika izvēlēta LAD un Biedrības Zied zeme projekta ietvaros, veicot konkursu starp trīs pretendentiem, izvēloties labāko cenu!
Projektu atbalstīja Ogres novada pašvaldība, ieplānojot 2017. gada budžetā 10% no kopējās summas(aptuveni EUR 4800)! - Rakstā minēts, ka tiek plānots iegādāties dārgus grozus, bet tāmes pirmajā sadaļā ir ierakstīti divi grozi ar pacelšanas un nolaizšanas mehānismiem, lai varētu trenēties jaunieši un bērni, kā arī četri treniņgrozi, par kopējo summu EUR 14500(Viens grozs, kas atrodas Ogres 1.vsk maksā EUR 10 000)!  
Metienu mašīnas iegāde, ir iespēja konkurēt ar Latvijas labākajām basketbola skolām(VEF, Rīdzene, Saldus), ievērojami uzlabojot metienu precizitāti jauniešiem, metienu mašīna tika izvēlēta konsultējoties ar speciālistiem un basketbola skolām, kurās jau ir metienu mašīnas! 
Gultas ir nepieciešamas, lai bērni vasaras nometņu laikā varētu komfortabli gulēt gultās, nevis, kā iepriekš, bērnudārza mazajās gultiņās! - Sporta zāles grīda ir kritiskā stāvoklī, tās renovācija ir nepieciešama Ogresgala skolas skolēniem un citiem sportot gribētājiem! Projekts netika atbalstīts un realizēts, jo, kā uzskatīja Zied Zeme vērtēšanas komisija, pietiekoši neatbilda projektā izsludinātai aktivitātei, telefoniski galveno argumentu minot, ka ar pašvaldības sporta zāļu sakārtošanu ir jārūpejās pašvaldībai nevis sabiedriskām organizācijām!  
Pēc Biedrības “Ogres basketbola klubs" iniciatīvas, pēc man pieejamās informācijas, līdzīgu projektu realizācijai LAD ir iesniegusi Ogres novada pašvaldība! - Ogresgala skola šim projektam tika izvēlēta, jo Ogresgalā ir stadions, Ogres upe un šis ir vistuvākais pagasts Ogres pilsētai, kur jau pašlaik ir iecienīta vieta bērnu nometņu organizēšanai! 
Ogres novada domes vadība un rakstā minētais Helmaņa kungs ir atbalstījuši šo projektu un citas Biedrības “Ogres basketbola klubs” aktivitātes!

Visas šīs aktivitātes tika veiktas, ar patiesu vēlmi uzlabot Ogres novada bērnu un jauniešu iespēju nodarboties ar sportu, ne tikai basketbolu. Neskatoties uz mēģinājumiem labos darbus pārtaisīt par sliktiem un nomelnot labos projektus, Biedrība “Ogres basketbola klubs” un Gints Sīviņš, ir apņēmības pilni turpināt sabiedriskā kārtā, un ne tikai, atbalstīt un attīstīt līdzīgas aktivitātes Ogrē un Ogres novadā! 
 Tā kā šī projekta sagatavošanai un iesniegšanai netika iztērēts neviens cents un projekts netika realizēts, iespējams, ka patiesie nodokļu maksātāju naudas izmānītāji ir tie, kas, iespējams, sava darba laikā, nodarbojas ar nepatiesas informācijas sniegšanu medijiem, nevis nodarbojas ar saviem tiešajiem darba pienākumiem, savukārt, tajā laikā, projekti ir jāvirza un jārealizē sabiedriskām organizācijām.

Lūgums šo informāciju publicēt nekavējoties, pretējā gadījumā, būšu spiests izmantot savas tiesības vēršoties tiesā, pret mediju un iespējamo informācijas sniedzēju par goda un cieņas aizskaršanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

Pēteris

Miller drīz sitīs arī tava stunda! Gatavo svētku tērpu.... Mēs tevi ietupināsim.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 10:06

Mārtiņš

Millers aizgāja pīpēt ???? :D duriks

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 10:26

miza

*** vienmēr peld pa virsu ''tāpēc vienmēr tiek pamanīti''....

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 12:22

eksdeputāts

Tur tev pilnīga taisnība par šo sabiedrības izkārnījumu vārdā "Rolands". Kad pats bija deputāts, muti vaļā nevēra, jo bija aizņemts ar sūkāšanu un kabatās bāšanu. Tagad uzpeldēja kā "taisnības cīnītājs", kas prot tikai melot un lielīties, kas viņu tiesā sūdzēs.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 12:53

Pārogre

Millera vēlme nokļūt, no sūdu bedres zelta kaudzē.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 14:57

Janka

Zemiskie ļaudis. Ja nav argumentu, tad pārejam uz personībām? Zemiski.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 15:02

viss ko vēlas millers

tieši tādas tās publikācijas arī ir - bez argumentiem, bet ar mērķi aizskart konkrētas personas.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 15:06

Janka

Man, kā nodokļu maksātājam ir tiesības zināt, kā nauda tiek tērēta un nevajag te mesties virsū Milleram, kurš vēlas to pašu. Nesaprotu, kāpēc tikai pēc publikācijām tiek sniegta vismaz kaut kāda informācija. Uzskatu, ka visām pašvaldību naudas plūsmām jābūt pāredzamām un ar visām tāmēm.
Runājot par šo tēmu - uzskatu, ka nauda tiek tērēta nelietderīgi, ko pamatošu ar argumentāciju:
1. Kāpēc Ogresgals? Vai augstāk minētais kungs ir izskaitļojis to, kāds būs apmeklējums? Nedomāju, ka kāds brauks no Ogres spēlēt.
2. Piekrītu, ka zāle ir jāuzlabo un piemēram segums ir jāmaina. Tikai - priekš kam tur nepieciešami paceļamie grozi, kas nenormāli daudz maksā un vēl kaut kāda bumbu padeves mašīna arī par nenormāli lielu naudu. Vai priekš Ogresgala nepietiek ar pie sienas stiprinātiem groziem?
3. Vai Ogres basketbola telpās ir bumbu padeves mašīna? Ja nav un kā saprotu ka nav, tad es pilnīgi nesaprotu jēgu to pirkt priekš Ogresgala, jo kā jau minēju iepriekš - apmeklējums. Vai labāk to nevajadzētu Ogrei?

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 14:50

viss ko vēlas millers

ir publiska neslavas celšana savam brālēnam.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 15:04

Šalle

Ogresgals ir paredzēts kā bāzes un treniņu vieta tam pašam Ogres basketbola klubam. Loģiski, jo jau šobrīd Ogrē vakaros sporta zāļu visiem sportotgribētājiem trūkst. Tāpat vasarās Ogresgalā vismaz basketbola nometnes tiek rīkotas. Arī tas ir OK. Cits jautājums, protams, kāpēc tieši Ogresgals.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.06 11:14

Konkursants

Kāpēc Ogresgals? Zied zeme konkursi neatbalsta Ogri, jo tā neatbilst lauku izmēram. Uzņēmīgi cilvēki, lai saņemtu finansējumu, pārceļ savu darbību uz vietām, kas ir tuvu Ogrei. Var jau arī Īkškilē, Ciemupē utt., bet Ogresgalā jau ir iedibināta sadarbība.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.06 18:12

Milleram

Krievijai tas mērglis tā pat nav vajadzīgs, ieliktā marionete. Ko tad nedzīvojas pa Maskavu?

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 15:01

viekārši joske

Tad varbūt arī purva dūkstīm politikā nevajadzēs tik bieži runāt.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 15:11

Ieva

Lūdzu publicēt tabulas ar Helmaņa draugiem un paziņām, kuri iekārtoti darbā domē un iestādes ? Tai skaitā Sīviņa māsu kura ieņem vadošu amatu Ogres domē. Galvenais speciālists sadarbības jautājumos starp valsts un pašvaldību iestādēm izglītības, kultūras un sporta jomā.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 15:23

Ievai

Vispirms publicēt Manguļa radus un draugus, kuri iekārtoti darbos mūzikas skolā un domē!!!

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 18:21

Re: Ievai

Ir Helmanis salicis labos amatos draugus un paziņas, kā arī viņu radus. Un darīs to arī pēc vēlēšanām vasarā. To darītu jebkurš, kurš tiktu pie varas grožiem. Būsim objektīvi! Netēlosim naivos! Tas nav nekas nosodāms. Tā ir vispār pieņemta prakse visā pasaulē. Varam paskatītie kaut tepat blakus: Saeima, Rīgas dome, Ikšķile, Ķegums, Lielvārde un t.t. Tas pats arī tālākās vietās: ASV (jaunais prezidents dara to pašu). Nemaz nerunājot par Krieviju - Putina draugi un biznesa partneri visos vadošajos amatos. Piemēram, varam iztēloties, kas notiktu, ja bēdīgi slavenā Vienotības Gaile tiktu pie varas Ogres domē (paldies dievam, tas nekad nenotiks), tad pašvaldība tiktu izravēta no Helmaņa cilvēkiem un to vietā - Vienotības izcilākie „speciālisti” ar astoņu klašu izglītību un tml. To pašu attiecībā uz draugu likšanu amatos ir darījuši visi iepriekšējie Ogres mēri (Bartkevičs, Pūķe un t.t.). Ludzu cienīt Helmaņa pūles, ko viņš velta mūsu interesēm, un viņu nenomelnot! Balsošu par NA, un Egilam likšu plusiņu.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 18:19

LLL

Tikai Egils atšķirībā no Artūra, neliek pašvaldības amatos savus radus! Un Egils nekad (NEKAD!) neiebīdīs kādā amatā stulbeni un neprašu!!! Ja arī būs kāds paziņa (kas ir normāli, jo neesam nekāda lielvalsts, te viens otram esam paziņas agrāk vai vēlāk), tad viņā vai viņa būs amatam piemēroti. Mangulis ieliek savu sievu savā vietā par mūzikas skolas direktori. Fū!

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 18:27

?

Konu melo? Latišu taču viņš iebīdīja.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 18:31

Ogre

Nevaram piekrist. Kā tad ar Dimantu, kuram visa Ogre salika vēlēšanās mīnusus? Tauta balsoja pret, laikam zināja, ko dara. Bet kā jau Latvijā- neko tas nelīdzēja. Tāpat savējie iebīdīja amatā. Kauns, ka tā notiek!

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.06 11:10

Milleram

Millers labāk varēja uzrakstīt par ceturtdien notikušo Ogres mūzikas skolas DRAUSMĪGO vecāku padomes sapulci!!!! Linda esot sarkana no dusmām kliegusi uz vecākiem. Vecāki lūguši viņu nekliegt. Turklāt vēl izrādījies, ka mūzikas skolas vadība nelikumīgi, pret skolas Nolikumu esot dibinājusi vecāku padomi. Domes juristi likuši pārvēlēt padomi pēc Nolikuma! Nožēlojami... Žēl, ka nekur nav publicēta informācija par šo sapulci...

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 18:32

Ogresgals

Zied zeme šito šeptmani atkoda, bet Ogres dome Helmaņa personā ieraudzīja iespēju kā noslaukt pilsoņus - vēlētājus....

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.04 23:06

Ogersgalam

Bartkevičs ievilka to dīgdieni Latišu un tagad rezultāts . Ogresgalā nekas nenotiek un ja kāds mēģina ko darīt tad pretojās . Jo Jānim vairāk interesē grādīgie dzērieni nevis sports.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.05 22:17

Hulio

Nav ne vainas. Nav, par ko kaunēties. Un tomēr — tie ir cipari. - Aferists

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.06 07:35

Šalle

Vai tad Sīviņš ar Milleru nav diezgan tuvi radinieki? Kur āķis?

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.06 11:05

ziņkārīgais

Vai tad Sīviņš nav maksātnespējas administrators? Kāpec viņš slēpa savu nodarbošanos OVV pielikumā?
Ļoti vēlos zināt, kur viņš strādā un ar ko nodarbojas ikdienā!

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.06 21:48

Kam pieder valsts ?

Ko ir izdarījuši tie paši izbijušie kompartijnieki. kas ir mainījies ???? Tā pati sistēma un vēl trakāk, tās pašas metodes ar čekas metodi ieskaitot. Visur roka, roku mazgā, savējo bīdīšana un piesegšana.

pirms 4 mēnešiem, 2017.02.07 07:16

Viedokļi