Deputāts Kalnozols zem Daugavas balss ieraksta: runāju tādā valodā, kādu viņi saprot 6

Daži uzskata, ka deputātu visādi var apvainot, nosaukt par pajoliņu un tamlīdzīgi. bet, ja deputāts atbild ar to pašu, tad tas ir necienīgi un negodprātīgi, par savu aizvainojošo komentāru sociālajā vietnē «Facebook» saka Saeimas deputāts Valdis Kalnozols (ZZS), vēsta portāls TVNET. 

Sociālā tīkla «Facebook» lietotājs Rolands Millers dalījās ar saiti Daugavasbalss.lv, kurā publicēts raksts «Ar saukli «Ogre! Mēs nākam!» dalību pašvaldību vēlēšanās Ogrē piesaka partija «KPV LV».» Raksts izraisīja diskusiju, kurā aktīvi piedalījās arī Kalnozols.

Vienu no sarunas biedriem viņš uzrunā vārdiem: "Mazvērtības kompleksu mocītais puišeli"; "Gailīti no sešinieku rindas, tā kas tuvāk parašai"; "Dalbojob".

Lūgts komentēt savu rīcību, parlamenta deputāts portālam TVNET saka: «Es runāju tādā valodā, kādu viņi saprot. Ja diplomātam jārunā ar asinizatoru, viņš nevar runāt diplomātiskā valodā, jo otrs nesapratīs.»

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Komersants

Pat Valdis Sausiņš tā nerunā,fuj Valdiņ!!! ????

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.14 07:43

patērētājs

Un ko par šo saka ētikas komisija???

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.14 08:29

Voldemārs

Atcerieties - demokrātija NAV visatļautība! Knapi deviņas klasītes aiz matiem izvilktas, bet deputātus gānīt - to gan pieprot.
Ja ir tāds gudrinieks, ka spēj / ir tiesisks citus mācīt - lūdzu, lai iet uz tikšanos ar valdības pārstāvjiem, un saka, ko domā. Tā nebūs interneta klaigāsāna, bet vīra vārds. Ja uz ko tādu puišeļi ir spējīgi...

Tikai muti tur palaist nesanāks -

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.14 13:30

Rolands Milers

Tu to par mani?

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.14 22:21

nekādā gadījumā

Tev jau nav deviņas klases.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.15 09:28

rude

Deputāts ir izvēlēts no tautas labākajiem pārstāvjiem,tātad arī viņa kultūras līmenis ir augsts.Inteliģentam cilvēkam jāprot iziet no jebkuras situācijas kulturāli.Tekstus lasa arī skolēni.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.23 07:09

Viedokļi