Artuss Kaimiņš: Bez uzņēmēju atbalsta es nevarētu skaļi paust savas vērtības 9

Pie TVNET vērsās Artuss Kaimiņš ar vēlmi sabiedrībai paust savu viedokli. TVNET piedāvā iepazīties ar viņa vēstules saturu. Esmu saņēmis daudzus jautājumus epastos un sociālajos tīklos. Artus, kas notiek? Kāpēc Tu neatbildi uz visiem apvainojumiem un šiem 655 jautājumiem. 

Pavisam vienkārši un stratēģiski. KPV LV biedru sapulce bija prioritāte. Tagad, kad tā ir veiksmīgi notikusi, varu runāt. Ja šo apvainojumu mērķis bija sist mani un noraut partijas «KPV LV» kvorumu, tad tagad ir redzams - tā nenotika. Bija kvorums! Jau otro reizi gada laikā. Neviena cita partija Latvijā to nevar izdarīt.

Un tagad par lietu! Un es izstāstīšu, kas un kā. Tagad saspicē acis. Jo būs jālasa.Ilmārs Poikāns, kurš jau vienu reizi ir mēģinājis sašķelt KPV LV, pirms biedru sapulces ir vērsies Ģenerālprokuratūrā saistībā ar mani un man piederošā uzņēmuma SIA Suņu būda finansēm.

Viņš ir kaitnieks un pārbēdzējs. Par spīti viņa darbībai KPV LV reitingi ir stabili. Ar saviem 6,2 % mēs esam nozīmīgs un paliekošs politiskais spēks. Es ceru, ka laiks rādīs, kura interesēs viņš strādā.

Man piederošais uzņēmums SIA «Suņu būda» nodarbojas ar komercdarbību. Ir skaidrs, ka cilvēkiem, kuri man palīdz ievākt informāciju, safilmēt, samontēt, producēt, izplatīt videomateriālus ir jāsaņem atlīdzība. Normāla komercprakse nozīmē, ka, lai finansētu savu darbību, uzņēmumi slēdz līgumus un veic maksājumus.

Taču Poikāns apgalvo, ka partija KPV LV arī it kā ir saņēmusi naudas līdzekļus no ar Meroni saistītām kompānijām. Tie ir meli!!!
Tā kā šeit visus noteikti interesē mana saikne ar Aivara Lemberga oponentu, varu Jums ar pilnu atbildību apgalvot, ka neesmu ar šo personu pazīstams un nekādu naudu no šī kunga neesmu saņēmis. Vienlaikus vēlos uzsvērt, ka, ja ar Lemberga oponentu saistītie uzņēmumi, kuri ir lielākie Ventspils nodokļu maksātāji un darba devēji, atbalsta manu misiju un iestājas par manām vērtībām - tiesiskumu, taisnīgumu un nodokļu maksātāju tiesībām, tad es ļoti priecājos.

Interesanti, ka Poikāns lūdz Ģenerālprokuratūru saukt mani pie kriminālatbildības par neatļautu naudas līdzekļu saņemšanu un to nedeklarēšanu. Varu apliecināt, ka neesmu nekad saņēmis ne centa neatļautu finanšu līdzekļu. Man piederošā komercsabiedrība atbilstoši likumam ir deklarējusi visus ienākumus.

Nevienam nav noslēpums, kāda ir mana attieksme pret smagos noziegumos apsūdzēto un joprojām atstādināto Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu un viņa klajo ņirgāšanos par tiesiskumu mūsu valstī. Nezin kāpēc nevienu nesatrauc, ka smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga vadītā Ventspils pašvaldība pārskaita naudu avīzēm Ventas Balss un Neatkarīgā Rīta Avīze. Tā ir Ventspils iedzīvotāju samaksātā nodokļu nauda, nevis kādas privātas kompānijas nopelnītais.

Tieši šo ventspilnieku naudu Lemberga vadītā pašvaldība pārskaita medijiem, lai tie reklamētu viņa «labos darbus» Ventspilī.
Es ceru, ka beidzot kādam pietiks dūšas izbeigt šo Lemberga ņirgāšanos par tiesiskumu un ventspilnieku naudas tērēšanu sevis slavināšanai.

Tieši tāpēc esmu gatavs vēlreiz un vēlreiz norādīt uz Lemberga nihilistisko attieksmi pret likumu ievērošanu, par viņa ņirgāšanos par tiesu sistēmu, gadiem velkot tiesas procesu, kurā viņam draud ne tikai personīgās mantas konfiskācija, bet arī reāls cietumsods.
Es no Latvijas nodokļu maksātājiem neesmu nozadzis vai citādi piesavinājies nevienu centu. Varu apzvērēt pie sava suņa Borhesa.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Go Trump

Artuss nenolaid rokas, jo tev vēl daudz nāksies cīnīties pret tām politiskajām cūkām, kas izzog mūsu Latviju.

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 11:35

dakteris

Ogrē mums savs kungs hūtē, un darbības viņam līdzigas. Prieks ka Millers ir izvēlējies Kam Pieder Valsts jo tādus ka Kaimiņš un Millers vajag , tie nedod tik droši zagt, un ja to dara tad viņi parāda tautai.

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 12:05

slakteris

Vēl tikai uzraksti, ka viņi paši nezog...

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 12:12

slakterim

un ko tad konkrēti ir nozadzis Millers vai kāds no Ogres KPV?

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 13:05

Dina

Es ticu šitam čalim vienalga. Lai gvelž ko grib citi riņķī apkārt, es par Kaimiņu balsoju un balsošu atkal.

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 13:07

vilks

VIDu kas cīnās ar tantiņām, kas lasa sēnes un ogas un tirgo tās uz stūra, bet izliekas neredzam lielās partijām pietuvinātās zivis un PVN shēmotajus kuru dēļ katru gadu garām budžetam aiziet vairak ka miljards eiro.
Jā, iespējams Kaimiņs un tās tantiņas nav nekadas svētās, bet runa ir par mērogiem!
Kapēc mūsu valstī mazos zaglēnus ker, bet lielos godā ceļ?!

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 13:20

Pēteris

Tagad zvērēs pie suņa :)
kādreiz zvērēja pie Bībeles
Cik tālu degradēsimies?

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.13 13:44

Voldemārs

Labs!
Suņu būdas saimnieks zvēr pie sava suņa!
Jā, nu tā ir stabila morāla vērtība!
Boļševiki, Bībeli dezinot un pareizticīgo (ne tikai) mācītājus pie baznīcu zvaniem karot, arī bija SUNIM Josifam zvērējuši.

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.14 13:39

Viedokļi