"Reljefam 2017" vasaras starpfinišs

8. jūnija pēcpusdienā Ogres Zilajos kalnos, pie Dubkalnu ūdenskrātuves, notika Ogres novada orientēšanās sacensību "Reljefs 2017" 10. kārta. Tagad "Reljefa" dalībnieki jau bauda vasaras brīvlaiku, sacensības atsāksies septembrī.

"Reljefa 2017" pavasara sacensību 10.kārtas dalībniekus Zilie kalni sveica ar pamatīgu, bet siltu lietusgāzi. Orientieristi gan ir neatlaidīga tauta, tāpēc lietus viņus nenobiedēja. Daudzās vecuma grupās mainījās vietu sadalījums kopvērtējumā, jo tiešām uzvarēja tie, kuri nenobijās no siltās vasaras dušas. Šajā kārtā startēja 51 dalībnieks. Cītīgākie bija veterāni, kā arī 8, 10 un 12 gadus vecie sportisti. Kartes autors – Andris Kivlenieks seniors. Orientēšanās distances dabā īstenoja treneris Nauris Neimanis. Ne lietus, ne ceļu remonti nebiedēja Misas jauniešus, kuri savas skolotājas un sportistes Ingrīdas Vaisjūnes (viņa arī līdere grupā S40) vadībā regulāri ierodas "Reljefā" un apgūst orientēšanos.

Sacensību kopvērtējuma rezultāti: ŠEIT

Vairāk informācijas par uzvarētājiem citās vecuma grupās, kā arī vairāk bilžu varēs atrast Orientēšanās kluba "Ogre" mājaslapā www.okogre.lv. Rudenī, 6. septembrī, turpināsim ar īsākām un ātrākām distancēm, kas būs ierīkotas tuvāk Ogres pilsētai. Sacensību "Reljefs 2017" sezonas noslēguma pasākums paredzēts 18.oktobrī, tas notiks "Turbās".

Nāciet uz mežu!

Pievieno komentāru

Sports