Ar draudzības spēli noslēdzies Latvijas čempionāta “Ghetto Basket” 2.posms Ogrē

27. maijā Ogrē, “Ghetto Basket” turnīra draudzības spēlē satikās BK “Ogre/Kumho Tyre” ar  Gunti Sīpoliņu, Kristapu Pļavnieku, Gintu Sīviņu, Jāni Pozņaku un  BK “Ogre/Kumho Tyre - 2”  ar Raimondu Pabriežu, Mārci Šteinbergu, Dāvidu Atelbaueru, Miku Brencānu un Ogres leģendu “Džagu” sastāvā. Ar rezultātu 20:22 uzvarēja LBL pārstāvētā komanda “Ogre/Kumho Tyre”.

Kā pēc basketbola spēles atzina pieredzējušie Ogres basketbolisti, Ogres piedāvātās sporta un basketbola iespējas ir visai plašas, sākot ar dažāda veidu treniņu plānu Ogres novada sporta centrā, beidzot ar jauno basketbolistu apmācīšanu Ogres basketbola skolā.

Spēlētāji priecājās par iespēju pacīnīties ar bērnības draugiem negaidīti sīvā cīņā ar  spēles izskaņu gandrīz punkts punktā. Basketbola sadraudzības spēle noritēja godīgi, bez liekas savstarpējās nesaprašanās vai apzinātu kļūdu veikšanas. Kristaps Pļavnieks, brīdī, kad spēles rezultāts jau bija sasniedzis divdesmit punktu robežu abām komandām, ar precīzu tālmetienu ieguva uzvaru savai komandai.

Ghetto Basket Ogres turnīrā, sadarbībā ar veikalu “ProBasketball” arī pirmo reizi šajā sezonā norisinājās trīspunktnieku konkurss, kurā uzvarēja Valdis Razumovskis ar iemestiem 14 punktiem.

Sadarbībā ar “Bite Latvija”, arī šajā reģionu pasākumā ikvienam interesentam tiks dota iespēja piedalīties īpaši veidotā “Bite Skill Challenge" uzdevumu trasē, kurā dalībnieki sacenšas četrās vecuma grupās - U12, U14, U16 un 17+. Trasē būs dažādu pakāpju grūtības uzdevumi, lai motivācija cīnīties par uzvaru būtu gan jau pieredzējušiem sportistiem, gan vienkārši sportot gribētājiem.

“"Bite Skill Challenge" uzdevumu trase ļauj attīstīt ikvienam jaunietim nozīmīgas īpašības – koordināciju, ātrumu, precizitāti un izturību. Trase nav no vieglākajām, taču “Ghetto Basket” komandā ļoti aizrāvāmies to izstrādājot un pašiem arī testējot. Ogrē Jānis Āre trasi pieveica, uzrādot rezultātu 00:59,12 un izaicinot pasākuma vadītāju Emīlu Liepiņu, kurš trasi pieveica 01:15.25, taču par vienu sekundi zaudēja Armandam Jaunzemam, tāpēc, saskaņā ar derībām trasi  atkārtoti paveica Ķekavas gaiļa tēlā.

“Ghetto Games” ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. “Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk nekā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Kustības pamatvērtības ir mīlestība, draudzība  un līdzcietība.

Pievieno komentāru

Sports