Vai zinājāt? "Baltvilla" kompleksā ietilpst arī rehabilitācijas centrs "Baltezers"

Gleznainā Baltezera krastā esošā viesnīca "Baltvilla" ar katru gadu kļūst arvien plašāk zināma.  "Baltvilla" kompleksā ietilpst viesnīca, restorāns, dažādu lielumu konferenču zāles, SPA centrs un arī rehabilitācijas centrs "Baltezers". Uzziniet, kādi pakalpojumi pieejami šajā rehabilitācijas centrā!


Rehabilitācijas centrs Baltezera krastā darbojas jau kopš 1953.gadā un šobrīd palīdz uzlabot veselību cilvēkiem ar viegliem, vidēji smagiem un arī smagiem veselības traucējumiem. Šajā centrā rehabilitācijas programmas var iziet gan bērni, gan pieaugušie un seniori.

 

Centrs ir aprīkots ar modernu medicīnas tehniku, taču lielākais centra pluss ir zinošie speciālisti, kuri ir pieredzējuši un regulāri papildina zināšanas dažādos kursos. Vēl pirms rehabilitācijas programmas sākuma ikvienam pacientam tiek izveidota individuāla atveseļošanās programma, kurā tiek ietverta ēdienkarte, aktivitātes un specifiski ieteikumi, ja tādi ir nepieciešami.

 

Fizioterapija jaunajām māmiņām un zīdaiņiem

 

Salīdzinoši liela rehabilitācijas centra klientu grupa ir jaunās māmiņas, zīdaiņi un mazi bērnu. Izmantojot ārtniecisko un klasisko masāžu, teipošanu, slinga terapiju, kā arī motomed kustību terapiju un tredmilu, tiek veicināta muskuļu grupu, vispārējās fiziskās attīstības un veselīgas stājas veidošanās. Daudzas no šīm nodarbībām jaunās māmiņas ar bērniem apmeklē profilaktiski, arī tad, ja nav veselības problēmu.

 

Dažādu veidu rehabilitācijas programmas bērniem

 

Jau vairāk kā piecpadsmit gadus veselības centrs "Baltezers" palīdz rehabilitēties bērniem. Par centra iemītniekiem kļūst bērni ar stājas un kustību problēmām, dažādiem paralītiskajiem sindromiem un elpošanas saslimšanām, nervu, nervu saknīšu un nervu pinumu bojājumiem.

 

Veselības centram "Baltezers" ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, tādējādi pacientiem ir pieejami ne tikai pašu apmaksātie pakalpojumi. Šeit var izmantot arī apdrošināšanas polises, jo centrs sadarbojas arī ar lielākajām veselības apdrošināšanas kompānijām Latvijā.

 

Rehabilitācijas programmas pieaugušajiem un senioriem

 

Tāpat kā citās vecuma grupās, arī pieaugušajiem un senioriem rehabilitācijas programmās  ietver fizioterapiju.  Fizioterapijas mērķis ir sekmēt pilnvērtīgu muskuļu darbību. Tajā tiek izmantota ārstnieciskā vingrošana un klasiskā masāža, kā arī teipošana un slinga terapija, motomed kustību terapija un tredmils.

 

Uz tikšanos "Baltvilla" veselības centrā "Baltezers"!

 

Izvēlieties rehabilitācijas programmu "Baltvilla" veselības centrā "Baltezers" un Jūs saņemsiet profesionālu speciālistu palīdzību, mūsdienīgas tehnoloģijas un pareizi, tieši Jums piemērotu atveseļošanās plānu. Jums patiks skaistais ezers, apkārt esošā priežu audze un atpūta, ko šeit izbaudīsiet! Uz tikšanos "Baltvilla" veselības centrā "Baltezers"!

Reklāmraksti