Telšu noma – ērtākais veids pasākumu aprīkojuma nodrošināšanā

Lieliem soļiem tuvojas vasara un līdz ar to arī dažādiem pasākumiem bagātākais laiks. Kā nodrošināt pasākuma rīkošanai nepieciešamo aprīkojumu – tas ir viens no jautājumiem, par ko domā teju katrs liela vai maza pasākuma organizētājs.


Tā kā pasākumi ir tik dažādi, arī aprīkojuma risinājums katram būs savs. Vienam pietiks ar vienas vai divu 5 x 5 m telts nomu, otram vajadzēs vismaz 10 m platu telti ar pasākuma vajadzībām pielāgojamu garumu, koka dēļu grīdu, apgaismes lampām un citu aprīkojumu.

 

Pirkt vai nomāt?

Atbildi uz šo jautājumu radīsiet, ja rūpīgi izvērtēsiet savas vajadzības, pasākuma raksturu un apjomu, aicināmo viesu skaitu, kā arī to, cik bieži, piemēram, gada laikā plānojat rīkot pasākumus jeb cik bieži būs nepieciešamas, piemēram, teltis.


Ja lemiet par labu telšu iegādei, nevis telšu nomai, tad iesakām paturēt prātā arī nepieciešamību šo aprīkojumu regulāri uzturēt lieliskā kārtībā, tostarp mazgāt to. Tāpat jums būs jānodrošina piemērota vieta aprīkojuma glabāšanai, kas telšu nomas gadījumā nav aktuāls jautājums, jo par to gādā attiecīgā nomas pakalpojuma sniedzējs.

 

Vēl viens būtisks aspekts savu telšu iegādē ir piegādes un montāžas jautājums. Vai jums ir piemērots transports tam? Vai esat ar mieru katru reizi tērēt laiku telts uzstādīšana un demontāžai pasākuma vietā?

 

Kur noderēs telšu noma?

Ja tomēr esat nonācis pie secinājuma, ka telšu noma ir labākais un efektīvākais risinājums jūsu pasākuma aprīkošanai, tad SIA “Akurāts” iesaka pāris nelielas nianses, ko der zināt, izvēloties piemērotāko telti.

 

Vispirms izvērtējiet, vai telšu noma paredzēta, lai telts kalpotu kā pamata pasākuma vieta vai tā būs kā atbalsta risinājums, piemēram, mantu glabāšanai, lai reģistrētu savu dalību kādā pasākumā, tirdzniecības nodrošināšanai u.tml.

 

Apzinot, cik cilvēku piedalīsies jūsu rīkotajā pasākumā, jums jāņem vērā, ka vienam cilvēkam nepieciešami 2 m2 liela platība, lai viņš justos ērti.

 

Telšu nomas izvēli ietekmēs arī pasākuma saturs jeb iemesls, kādēļ tiek nomāta telts. Tās var būt ļoti daudzveidīgs:

  • kāzas
  • izglītības iestādes izlaiduma svinības
  • Jāņu svinības
  • sporta spēles
  • koncerti
  • pieņemšana, svinīgas vakariņas
  • balle
  • dzimšanas dienu svinības, tostarp uzņēmumu u.c.

Kur nomāt?

Piedāvājuma daudzveidība, kvalitāte, cena, klientu atsauksmes – šie būtu svarīgākie aspekti, kurus ņemt vērā, izvēloties telšu nomas pakalpojumu sniedzēju. Starp nozares labākajiem piegādātājiem noteikti ir pasākumu aprīkojuma serviss SIA “Akurāts”.

 

Uzņēmumam jau ir vairāk kā 10 gadu pieredze šajā nozarē, profesionāla komanda, kas ieklausās klienta vēlmēs un vajadzībās, ļoti plašs nomas telšu piedāvājums, piegādes un montāžas nodrošinājums.

 

“Akurāts” piedāvā arī cita pasākuma aprīkojuma nomu - banketa galdus un krēslus, koka galdus un solus, stāvgaldus, bāra leti un bāra krēslus, koka dēļu grīdas segumu teltīm, saliekamu skatuvi un deju grīdu, tribīnes, dekoratīvās barjeras, pārģērbšanās kabīnes, gāzes sildītājus, piepūšamos dīvānus, galdus ar LED apgaismoju un vēl daudz cita inventāra.

 

Negaidi pēdējo brīdi! Iepazīsties ar “Akurāta” piedāvājumu jau šodien un rezervē aprīkojumu sev ērtā veidā – telefoniski, nosūtot e-pastu vai aizpildot tiešsaistes formu uzņēmuma tīmekļvietnē - http://akurats.com/lv/teltis/.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti