Naudas aizdevums Viasms.lv - kādas summas ir pieejamas?

Dažreiz dzīvē rodas situācijas, kad steidzami ir vajadzīga finansiālā palīdzība. Tas var būt neapmaksāts rēķins, neplānots pasākums, pēkšņa iespēja iegūt sen kāroto lietu – jebkas, kas var izsist mūs no finansiālā līdzsvara, jo pat visrūpīgākajam plānotājam ik pa brīdim nākas sastapties ar neplānotiem izdevumiem.

ViaSMS.lv  ir lielisks palīgs īslaicīgu naudas problēmu risināšanā, jo piedāvā klientiem ātrā un vienkāršā veidā tiks pie nepieciešamas naudas summas.

Cik lielas summas var aizņemties?

 • Īslaicīgais naudas aizdevums ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt vēl uz 30 dienām:
  No EUR 50 līdz EUR 350 – piesakoties pirmo reizi. Šis aizdevums ir bez papildu procentiem – atdodiet tik, cik aizņēmāties ;
  No EUR 50 līdz EUR 500 – piesakoties otro reizi;
  No EUR 50 līdz EUR 700 – piesakoties trešo un jebkuru turpmāko reizi.

 • Lielākiem tēriņiem ir pieejams naudas kredīts no EUR 500 līdz EUR 1500 ar atmaksas termiņu  līdz 12 mēnešiem.

 • Ceļojumiem un pirkumiem vislabāk derēs kredītkarte SAVA.card ar kredītlimitu līdz EUR 1500.

Kas jāzina pirms aizdevuma pieprasīšanas

Faktori, kas ietekmē Jūsu naudas aizdevumu pieprasījuma akceptēšanu vai noraidīšanu:

 • Ienākumiem ir jābūt regulāriem un vismaz 80% lielākiem par aizņēmuma summu – tas nozīmē, ka aizdevuma apmērs nevar būt lielāks par 20% no Jūsu ienākumu apjoma.

 • Visas iepriekšējās kredītsaistības ir nomaksātas.

 • Kredītvēsturē nav fiksēti pārkāpumi.

Ja visi iepriekšminētie faktori atbilst Jūsu finansiālajam stāvoklim, kā arī esat 20 līdz 70 gadu vecs Latvijas Republikas pilsonis ar pastāvīgu dzīvesvietu, bankas kontu un mobilo tālruni, tad  nav  šķēršļu ViaSMS.lv naudas aizdevuma saņemšanai!

Kā notiek īstermiņa naudas kredīta pieprasīšana un saņemšana

Lai kļūtu par ViaSMS.lv klientu, ir jāizveido profils viasms.lv mājaslapā, jāsamaksā vienreizējā reģistrācijas maksa EUR  0.01 apmērā un pirmais pieteikums ar norādīto summu un atmaksas termiņu  ir jānosūta elektroniski. Visas turpmākās reizes to var darīt tikai ar vienas SMS palīdzību, norādot vien vēlamo summu un atmaksas dienu skaitu. Piecu minūšu laikā Jūs uz savu mobilo tālruni saņemsiet atbildi - lēmumu no ViaSMS.lv, un, ja lēmums būs pozitīvs, tad jau dažās minūtēs prasītā nauda ienāks Jūsu bankas kontā.

ViaSMS.lv  - uzticams partneris, kas vienmēr nāks palīgā!

Jau kopš 2009.gada ViaSMS.lv sniedz klientiem īstermiņa aizdevumus ērtā un vienkāršā veidā, nepieprasot  darījumu kārtošanu klātienē, dokumentu iesniegšanu, galvotāju piesaisti vai ķīlas meklēšanu. 

Neatlieciet savus plānus uz nepārredzamu nākotni, realizējiet tos savlaicīgi!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti