Ātrie kredīti – efektīva palīdzība dažādās situācijās 1

Tuvojoties dažādiem svētkiem, arvien vairāk domājam arī par izdevumiem, kas ar tiem saistīsies. Ja par to nav gādāts savlaicīgi un nav pieejami brīvi līdzekļi visu tēriņu segšanai, par piemērotu risinājumu var kļūt ātrie kredīti. Tas ir salīdzinoši vienkāršs veids, kā īsā laikā tikt pie vajadzīgās naudas summas.

 

Kredītņēmēji novērtē vairākas ātro kredītu priekšrocības:

 • Nav jākārto laikietilpīgas formalitātes vai palīdzība jālūdz draugiem un radiem. Ātrie kredīti pieejami bez ķīlas un galvojuma, turklāt pieteikumā nav jānorāda mērķis, kādam piešķirtā naudas summa tiks tērēta. To var tērēt pēc saviem ieskatiem;
 • Aizdevums pieejams pat neizejot no mājām – pieteikums tiek noformēts ar interneta starpniecību. Saņem naudu tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams, reģistrējoties aizdevēja mājaslapā un piesakoties aizdevumam;
 • Pieteikuma izskatīšana notiek dažu minūšu laikā. Ja vien aizdevumam pieteiksies kredītdevēja darba laikā, tas tiks izskatīts jau pavisam drīz. Jāpiebilst, klientu ērtībām liela daļa aizdevēju strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, arī brīvdienās un svētku dienās;
 • Ērta aizdevuma saņemšana norādītajā bankas kontā. Ja lēmums par aizdevuma saņemšanu ir pozitīvs, pārskaitījums tiek veikts uz kredītņēmēja personīgo bankas kontu. Lai naudu saņemtu pēc iespējas ātrāk, svarīgi pārliecināties, ka pārskaitījums notiek vienas bankas ietvaros.


Situācijas, kad ātrais kredīts var palīdzēt

 

Lai arī ātrie kredīti var šķist laba un ērti pieejama alternatīva, tomēr jāatceras – lai tie nestu cerēto labumu, svarīgi tos izmantot tiem paredzētajiem mērķiem. Piemēram, ja vajadzīgs nomainīt automašīnas riepas vai steidzami nepieciešams tās remonts, ko nevar atlikt līdz algas dienai vai prēmijas saņemšanai, ātrais kredīts var kļūt par labu risinājumu – protams, ar nosacījumu, ka spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Taču, ja nauda vajadzīga spontānai ballīte vai pirkumam, bez kura noteikti iespējams iztikt, no kredīta noformēšanas labāk izvairīties.

 

Kas jāņem vērā pirms aizdevuma noformēšanas? 

 

Ja izvēlēsies īstermiņa aizdevumu, atceries, ka visbiežāk tas jāatdod 30 dienu laikā no kredīta piešķiršanas brīža. Tas nozīmē, ka izvēlētajai aizdevuma summai jābūt tādai, kuru noteiktajā laika posmā spēsi bez problēmām atmaksāt. Speciālisti iesaka, ka summai, kura vajadzīga ikmēneša kredītsaistību segšanai, nevajadzētu būt lielākai par 25-30% no ienākumiem. Pretējā gadījumā var veidoties apburtais loks, kas mēneša beigās liek aizņemties atkal.

Nebanku aizdevēji piedāvā arī citus kredītu veidus, piemēram, patēriņa kredītu, kas ir labs variants lielāku ieceru īstenošanai. Tas jāatmaksā ilgākā laika posmā. Vēl viena alternatīva ir kredītlīnija, kā darbības principi līdzinās jau zināmajai banku kredītkartei. Tā ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros (https://www.ferratum.lv/lv/kreditlimits) – turklāt, tik reižu, cik nepieciešams. Lai arī šo risinājumu atmaksas termiņi ir ievērojami garāki, jārēķinās ar procentu maksājumiem.

Kā izvēlēties piemērotāko risinājumu?

Ņemot vērā lielo piedāvājumu klāstu, svarīgi izvērtēt vairākus variantus, lai izvēlētos piemērotāko. Meklējot izdevīgāko ātro kredītu, ņem vērā:

 • Pieejamo aizdevuma summu. Pie dažādiem kredītdevējiem summas var pat ļoti atšķirties. Turklāt  svarīgi pievērst uzmanību arī faktam, ka visbiežāk jaunie klienti var saņemt mazāku summu, kā tie, kas konkrētā aizdevēja pakalpojumus izmanto regulāri. Ja vajadzīgā summa ir neliela, piemēram, līdz algas dienai pietrūkst pārdesmit eiro, svarīgi iepazīties ne tikai ar maksimālo, bet arī minimālo aizdevuma summu. Daļa aizdevēju ļauj aizņemties tikai sākot no, piemēram, 50 eiro, kas šādā gadījumā ir gaužām neizdevīgi.
 • Atmaksas termiņu. Kā jau minēts, lielākā daļa īstermiņa aizdevumu jāatmaksā 30 dienu laikā. Patēriņa kredītu atmaksas termiņi mēdz atšķirties – tie ir sākot no vairākiem mēnešiem līdz pat dažiem gadiem;
 • Procentu likmi. Būtisks faktors, kas visprecīzāk nosaka, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums. Lai pievilinātu klientus, liela daļa aizdevēju nodrošina bezprocentu kredītu. Tas nozīmē, ka, aizņemoties pirmo reizi, aizdevumam netiek piemērota procentu likme un pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.
 • Citus saistošos noteikumus. Pirms kredīta noformēšanas svarīgi izlasīt visus līguma nosacījumus, lai spētu izdarīt veiksmīgāko izvēli.

Ferratum Bank – ja vajadzīgs ātrs kredīts

 Viena no iespējām, kā aizņemties izdevīgi, ir izvēlēties Ferratum Bank sniegtos pakalpojumus. Tas ir daudzu iecienīts aizdevējs, jo nodrošina mūsdienu prasībām atbilstošu apkalpošanu, kā arī efektīvus risinājumus dažādām situācijām.

Ferratum Bank piedāvājumā:

 • Ātrie īstermiņa aizdevumi. Iespēja saņemt līdz 400 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Jāņem vērā, ka jaunie klienti var pretendēt uz 350 eiro, taču pirmajam aizdevumam tiek piemērota 100% atlaide komisijas maksai – jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma;
 • Patēriņa kredīti. Šis aizdevuma veids piemērots, kad padomā vērienīgāku plānu īstenošana – piemēram, mājokļa labiekārtošanas darbi. Ferratum Bank piedāvātā patēriņa kredīta maksimālā summa ir 1500 eiro, atmaksas termiņš – 12 mēneši;
 • Kredītlimits. Apzinoties kredītņēmēju dažādās vajadzības, aizdevējs piedāvā arī kredītlīniju līdz 1200 eiro apmērā. Maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš ir 60 mēneši, taču tas atkarīgs no vairākiem faktoriem – piemēram, no summas, kas ir izmantota un atmaksātās summas.

Ferratum Bank aizdevumi pieejami tiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri:

 • Ir vecumā no 21 gadu vecuma. Jāņem gan vērā, ka patēriņa kredīts tiek piešķirts tiem, kuri sasnieguši 25 gadu vecumu;
 • Ir ar pietiekamu ienākumu līmeni, kas ļaus atmaksāt aizdevumu pilnā apmērā un līgumā noteiktajā laikā;
 • Ir ar pozitīvu kredītvēsturi.

Ja atbilsti aizdevēja nosacījumiem, vari pieteikties izvēlētajam aizdevumam, vispirms reģistrējoties aizdevēja mājaslapā.

Ātrie kredīti – efektīva palīdzība visdažādākās situācijās, taču pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi izvērtē tā nepieciešamību un aizņemies tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bob Williams

Vai jums ir aizdevums no uzticamu piegādātāju, ir jānorāda precīza summa, kas jums nepieciešams laiks bez stresa? Ja atbilde ir "Jā", tad tu esi pareizajā virzienā. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz $ 2, 000.00 ar maksimālo $ 100 million mārciņas, eiro. Ja ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu co.operateloanservice@gmail.com tālruņa numurs (+ 1-617 934 1393)
Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumus un daudz kas cits;
* Individuālie aizņēmumi (nenodrošinātu aizdevumu)
* Uzņēmuma aizņēmumiem (nenodrošinātu aizdevumu)
* Konsolidāciju aizdevumu
* Aizdevumu kombinācija
* Labiekārtošanas
* Ziemassvētku / Jaungada aizdevumu
Visas atbildes ir jānosūta uz šo e-pastu co.operateloanservice@gmail.com

pirms 8 mēnešiem, 2016.12.01 10:10

Reklāmraksti