Vēlēšanu rezultāti Ķeguma novadā

2017.gada 3.jūnija Ķeguma novada domes vēlēšanu rezultāti.

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ir apkopojusi provizoriskos vēlēšanu rezultātus. Šogad Ķeguma novada domes vēlēšanās ir piedalījušies 52,48% jeb 4537 balsstiesīgo.

Vislielāko atbalstu vēlēšanās ir ieguvusi „Latvijas Zemnieku savienība” (28,18%), iegūstot 5 vietas – Pāvels Kotāns, Ilmārs Zemnieks, Valentīns Pastars, Tadeušs Vaļevko un Rita Reinsone. Ar 20,96% vēlētāju atbalstu trīs deputātu mandātus ieguvusi „Jaunā konservatīvā partija” – Imants Smirnovs, Kristaps Rūde un Kristaps Reķis. Divas vietas Ķeguma domē ir ieguvušas trīs partijas: Vidzemes partija (15,33%) – Raivis Ūzuls un Dace Māliņa, „No sirds Latvijai” (12,60%) – Vladimirs Samohins un Gundars Vērītis, „Latvijas Zaļā partija” (11,09%) – Roberts Ozols un Viesturs Teicāns. Piecu procentu robežu pārsniedza arī ” sociāldemokrātiskā partija „Saskaņa (5.59%), no kuras vienu deputāta mandātu ieguva Ojārs Meiris.

No astoņiem deputātu kandidātu sarakstiem, seši ir iekļuvuši Ķeguma novada domē, savukārt piecu procentu barjeru nepārsniedza divas partijas – „Reģionu alianse” (4,24%) un „Progresīvie” (1,09%).

Plašāka informācija aplūkojama CVK mājas lapā.

Pievieno komentāru

Pašvaldību vēlēšanas 2017