Zvaigžņu spēle nākamgad norisināsies Ogrē

Pagājušās nedēļas nogalē, 11.februārī, Latvijas Basketbola līga sadarbībā ar Ventspils pašvaldību 25.reizi rīkoja  Zvaigžņu spēli, kurā LBL komandas sacentās ar Leģionāru izlasi. 

Zvaigžņu spēlē piedalījās arī Ogre/Kumho Tyre basketbola komanda. Beidzoties Zvaigžņu spēlei, Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins un Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs nodeva Zvaigžņu spēles stafeti Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Artūram Mangulim – Zvaigžņu spēle, kas ir viena no stabilākajām LBF tradīcijām, 2018.gadā norisināsies Ogrē. 

“Esmu gandarīts par šādu godu. Paldies Latvijas Basketbola savienībai par uzticēšanos. Patiesībā Ogre kā Zvaigžņu spēles norises vieta nav izraudzīta nejauši – šis gods ir izcīnīts ar smagu darbu, nemitīgi pilnveidojot basketbola spēles tehniku un gūstot aizvien augstākus sasniegumus. Paldies Ogre/Kumho Tyre komandai, paldies visiem, kas veidojuši un stiprinājuši basketbola tradīcijas Ogrē, tādējādi dodot lielu ieguldījumu mūsu pilsētas un novada tēla veidošanā un Ogres vārda popularizēšanā," uzsver A.Mangulis. 

Zvaigžņu spēlē sacentās ne tikai sportisti, bet arī karsējgrupas. Karsējgrupu konkursā ar atraktīvu un emocionālu uzstāšanos pārliecinoši uzvarēja “Ogre/Kumho Tyre” atbalstītājas – meitenes konkursam sagatavoja Gatis Kondrāts, Ogres biedrības “Street Warriors” vadītājs.

Pievieno komentāru

Ogres novads