Šovasar Ogrē koncertcikls “Upes vakari”

Sākot ar 1. jūniju mēneša garumā katru ceturtdienu plkst. 20.00 Ogres novada Kultūras centrs (ONKC) aicina uz brīvdabas koncertiem “Upes vakari” Ogres upes promenādē uz peldošās skatuves.

Aizvadītā gada vasarā ceļojošās koncertsērijas "Daugavas balsis" ietvaros Ogrē piestāja koris Balsis, lai Ogres upes krastā uz peldošās skatuves klausītājiem sniegtu brīvdabas koncertu. 

“Ņemot vērā pozitīvās klausītāju atsauksmes un interesi, lēmām šovasar iedibināt jaunu tradīciju ar koncertciklu. Tostarp iedzīvinot atjaunoto Ogres upes promenādi”, norāda Antra Purviņa, Ogres novada Kultūras centra direktore.

1. jūnijā - Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā - koncertcikla “Upes vakari” pirmais koncerts, kurā Ogres upi ieskandinās Ogres Mūzikas skolas (OMS) koris "Cielaviņa" un daudzu konkursu uzvarētājs - OMS Kora klases vokālais ansamblis.

Nākamajos jūnija ceturtdienu vakara koncertos - 8.,15.,22. un 29. jūnijā uzstāsies ONKC kori “Grīva”, “Ogre”, “Impulss”, Ogres skolotāju kamerkoris, kā arī viesu kori - Ikšķiles “Soare”, Cēsu Pils koris un divi kori no Rīgas - kamerkoris “Muklājs” un “DeCoro”.

Visi koncerti bezmaksas.

Stipra lietus gadījumā koncerti notiks Ogres novada Kultūras centrā.

Pirms un pēc koncerta darbosies arī "Pūres beķerejas" kafejnīca.

Pievieno komentāru

Ogres novads