Noslēdzies skolēnu erudīcijas konkurss „Vai Ogre gatava?” (FOTO)

Šodien, 13. februārī, vienlaicīgi trīs pilsētas vispārizglītojošajās skolās – Ogres Valsts ģimnāzijā, Ogres 1. vidusskolā un Jaunogres vidusskolā – norisinājās ikgadējais muzeja organizētais skolēnu konkurss, informē Ogres Vēstures un mākslas muzeja vēstures speciāliste Santa Šustere. 

Rīts pilsētas skolās sākās ar rosīgu kņadu. Jau pirmās mācību stundas laikā skolēni lika galvas kopā, lai lasītu, klausītos, atcerētos, izmantojot intuīciju, minētu atbildes uz Ogres muzeja speciālistu sarūpētajiem jautājumiem par pilsētas vēsturi, aktualitātēm un pārvērtībām pilsētvidē. 

Konkursā kopumā piedalījās 28 klases, 17 klases no tām pārstāvot pamatskolas jeb 8., 9. klašu grupu un 11 klases – vidusskolas (10., 11. klašu) grupu. Visplašāk ar 12 klasēm konkursā pārstāvēta Ogres 1. vidusskola, ar 10 klasēm – Ogres Valsts ģimnāzija, bet ar 6 klasēm konkursā par galveno balvu cīnījās Jaunogres vidusskola.

Muzeja darbinieki tuvāko dienu laikā apkopos rezultātus, par kuriem trīs darba dienu laikā informēs skolas. Lai saglabātu intrigu, līdz pat konkursa laureātu apbalvošanai 21. februārī noslēpumā tiks paturēta pirmo trīs vietu ieguvēju secība. Kā ziņots iepriekš, galveno balvu – apmaksātu autobusu 150 eiro vērtībā vienas dienas ekskursijai – sarūpējusi Ogres novada pašvaldība. 

Sponsoru – piedzīvojumu parka “Milžu taka” un uzņēmuma “Fazer” – sarūpētās pārsteiguma balvas saņems arī otrās un trešās vietas ieguvēji.

Pievieno komentāru

Ogres novads