Latvijas Valsts prezidents talkos Ogres Zilajos kalnos

Lielajā Talkā sestdien, 23. aprīlī kopā ar ogrēniešiem strādās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Visi, kas vēlas talkot Ogres Zilajos kalnos, aicināti pulksten 9 pulcēties Lielajai Talkai Ogres Zilo kalnu pakājē – Zilokalnu prospektā pie satiksmes rotācijas apļa, informē Ogres pašvaldība.


''Lielā Talka ir lieliska iespēja kopīgiem spēkiem paveikt ko paliekošu – ar savām rokām sakopt apkārtējo vidi un sapost Latviju pavasarim. Izmantosim iespēju būt kopā un novērtēsim to, cik skaista zeme mums ir dāvināta,'' saka Valsts prezidents Raimonds Vējonis.


Valsts prezidents Lielās Talkas dienu iesāks rīta agrumā, viesojoties Ogres tehnikumā un tiekoties ar tehnikuma vadību, kā arī iepazīstot atjaunotās telpas.


No pulksten 9 Valsts prezidents talkos kopā ar Ogres tehnikuma audzēkņiem, apkārtnes iedzīvotājiem un Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem. Kopīgi ar Ogres pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) audzēkņiem Valsts prezidents dabas parkā izvietos bērnu veidotos putnu būrīšus, labiekārtos teritoriju un stādīs kokus pie Dubkalnu ūdenskrātuves.


Ogres Zilajos kalnos talkas dienā Ogres tehnikuma audzēkņi izgatavojot solus, atkritumu tvertnes un citas noderīgas lietas, savukārt pašvaldības aģentūras ''Ogres namsaimnieks'' darbinieki to visu izvietos dabas parka teritorijā.


Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir Lielās Talkas patrons. Viens no Lielās Talkas mērķiem ir sakopt Latviju ceļā uz tās 100. dzimšanas dienu, padarot mūsu valsti par tīrāko un zaļāko vietu pasaulē.


Pievieno komentāru

Ogres novads