Iespēja ērti atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas

Aprīlis ir pavasara un Lielās Talkas mēnesis, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. SIA ''Ķilupe'' piedāvā privātpersonām, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas, informē Ogres pašvaldība.


Akcijas laikā bez maksas tiks pieņemta visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji un tamlīdzīga tehnika. Nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram ar kineskopu, attiecīgi datoram ar mātes plati un tamlīdzīgi.


Sadzīves elektrotehnikas izvešana notiks bez maksas ar SIA ''Ķilupe'' transportu, iepriekš par savākšanas dienu vienojoties ar katru klientu individuāli. Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu uz kilupe@gmail.com.

Pievieno komentāru

Ogres novads