Ogrē norisinājies ceturtais Tvīda brauciens (foto)

4.maijā Ogrē notika nu jau ceturtais  kafejnīcas un restorāna  ''M.Pūre''  rīkotais Tvīda brauciens, sadarbībā ar Ogres novada kultūras centru.

Kā jau ierasts dalībnieki pulcējās pie kafejnīcas un restorāna “M.Pūre” , kur saņēma aptuveni 6 km garā maršruta kartes un dalībnieka nozīmītes.  Grima speciālistes no “Universālie Mākslinieki” palīdzēja dalībniekiem ar retro nokrāsas piešķiršanu.

Šogad brauciens bija īpašs ar to, ka pieturēja  Ogres upes krastā, Krasta ielas promenādē, kur  dalībnieki kļuva par lieciniekiem vēsturiskās  laipas pār Ogres upi atklāšanai.

Tvīda brauciena noslēgumā norisinājās pasākums ar dalībnieku tērpu parādi Brīvības ielā. Par muzikālo pavadījumu rūpējās grupa “Sunny groove dixie” un deju studija “Teixma”. Pasākumu vadīja TV seja Ēriks Palkavnieks.

Tvīda brauciena mērķis ir parādīt un akcentēt pagājušā gadsimta 20., 30. gadu velosipēdu un apģērbu kultūru. Brauciena ideja aizgūta no Londonas, kur pirmais šāds brauciens notika 2009. gadā, vēlāk strauji iekarojot arī citas pilsētas visā pasaulē. Latvijā pirmos Tvīda braucienus Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreisa velosipēdu darbnīca rīkoja 2010. gadā - maijā tas notika Liepājā, savukārt septembrī Rīgā.

Pievieno komentāru

Novadu ziņas