Labdarības izsole Ķegumā (FOTO)

Aprīļa mēnesī Ķeguma tautas namā tika rīkota labdarības izsole. Tika izsolītas ap 200 lielām un mazām mantām. Izsolīja gan traukus, grāmatas, tehniku, rotaslietas, bērnu mantas, sulu un konservu burkas, gan daudzas citas cilvēku saziedotas lietas. Viens no izsoles pārsteigumiem bija vecs televizors un printeris, kas kopā tika izsolīti par 0,20 eur, kā arī bija iespēja iegādāties dziedātājas Amber ādas jaku un ādas bikses no koncertturnejas! 

Kopā saziedoti 298 eur, kuri tika novirzīti labdarībai. No saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādāts arī ūdens sildītājs pensionāru biedrības telpām. 

Kā ierasts, izsoles laikā varēja iegādāties loterijas biļetes, kuras balvā šogad bija sarūpēti siera gardumi no “Sierštelles”, paldies Mārim un Renātei Legzdiņiem, un bērzu sulas vīns “Liberts”, par ko paldies Libertu ģimenei.Izsolē tika izsolīti arī Ķeguma mākslas studijas audzēkņu darbi, kas sakrāti un veidoti vairāku gadu garumā. Saziedotie līdzekļi par mākslas darbiem tiks izlietoti šī gada mākslas skolas absolventu sveikšanai!Lielu paldies par iespēju šādu labdarības izsoli noorganizēt varām teikt Ķeguma novada domei, izsoles mantu sagādātājiem un dalībniekiem, kā arī paldies Bruno Āriņam par izsoles atraktīvo vadīšanu!

Pievieno komentāru

Ķeguma novads