Ķeguma novada domi vadīs Ilmārs Zemnieks 2

Ķeguma novada domes sēdes dienas kārtībā tika izskatīti divi jautājumi – par pašvaldības vēlēšanu rezultātiem un par Ķeguma novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanu. Sēdi vadīja vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Eižens Kanskis.

Pēc pirmā jautājuma izskatīšanas, deputāti tika aicināti izvirzīt priekšsēdētāja amata kandidātus. Tika izvirzīts viens kandidāts – Ilmārs Zemnieks. Ar 11 balsīm „par” un 4 „pret” Ilmārs Zemnieks tika ievēlēts par Ķeguma novada domes priekšsēdētāju.

Ilmārs Zemnieks savā pirmajā oficiālajā uzrunā pateicās saviem vēlētājiem, cilvēkiem, kuri izvēlējās atdot savu balsi par „Latvijas Zemnieku savienību” un iepriekšējam domes sastāvam,  it īpaši tā vadītājam Robertam Ozolam. Jaunais domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka pārmaiņas ir vienas no šo vēlēšanu galvenajiem vadmotīviem, kas turpmākajā darbībā noteikti sekos.

Jaunais priekšsēdētājs aicināja deputātus ievēlēt vietniekus, kā rezultātā domes deputātu vairākums atbalstīja Pāvelu Kotānu („Latvijas Zemnieku savienība”) un Imantu Smirnovu („Jaunā konservatīvā partija”). Tika ievēlēti arī deputāti, kuri turpmākos četrus gadus darbosies Izglītības, kultūras un sporta, Finanšu, Tautsaimniecības un Sociālo un veselības jautājumu komitejās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

skaisti

laiž nevienu normatīvo aktu neievērojot, ko darīs vēlāk??? Vai te nav savs vārds VARAM sakāms?

pirms 8 dienām, 2017.06.14 17:44

xxx

Kāds VARAM tur tādi paši, vai ievēro normatīvos aktus, vai Ogrē ievēro, domi vadīs krimināla autoritātem vai nevajadzēja pabīdīt malā,, bet tagad visa valsts tāda.....

pirms 7 dienām, 2017.06.15 08:41

Novadu ziņas