Barikāžu 26. gadadienā Ogrē notiek sadziedāšanās kopā ar Kārli Kazāku (FOTO) 3

Piektdien, 20. janvārī, atzīmējot barikāžu 26. gadadienu ogrēnieši un visi interesenti tika aicināti uz sadziedāšanos pie ugunskura kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku. 

Pasākumā notika sadziedāšanās, dalīšanās ar atmiņas stāstiem par piedzīvoto pirms 26 gadiem, kā arī jaunākās paaudzes dalījās savās pārdomās par tā laika notikumiem. 

Pulcēšanās notika Brīvības ielā, Ogrē, tieši pie monumentālā karoga. Katram klātesošajam bija iespēja sasildīties ar Ogres zemessargu sarūpēto tēju.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Skats no malas

kā arī jaunākās paaudzes dalījās savās pārdomās par tā laika notikumiem pirms 26 gadiem.
.............................
Foto redzams, ka tautas bija maz uz 1991.gada barikāžu atceres pasākumi. Bet labi, ka tāda sanākšana vispār tiek organizēta.
Vai kāds ir saskaitījis CIK cilvēku piedalījās 1991.gada janvāra barikādēs nu vismaz no Ogres pilsētas? Viņi visi ir saņēmuši Barikāžu dalībnieka apliecību!

pirms 4 mēnešiem, 2017.01.22 13:40

vairs neiešu

Ļoti bezpersonisks pasākums. Katru gadu paliek arvien mazāk cilvēku, kuri vēlas atnākt. Bet ķeksīti jau varēs pievilkt, ka notika "dalīšanās ar atmiņu stāstiem". Bet kam tie vairs interesē? Tagad tā ir viena no priekšvēlēšanu akcijām - atceramies vēsturi!!!!! Jāatceras cilvēki vispirms.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.11 11:55

Kultūra