Atskats uz labdarības koncertu Suntažos “Mūžīgi laimīgi”

Sestdien, 27. maijā Suntažu estrādē norisinājās labdarības koncerts “Mūžīgi laimīgi”, atbalstot Suntažu vientuļos pensionārus. Arī šogad uz labdarības koncertciklu aicina Ogres novada Kultūras centra (ONKC) vidējās paaudzes deju kolektīvs “Raksti”.

Suntažos uz skatuves tikās 11 Latvijas deju kolektīvi - TDA "Ogre" (Ogre), TDK "Bramaņi A" (Rīga), TDK "Bramaņi" (Rīga), JDK "Spāre" (Suntaži), JDK "Daina" (Madliena), JDK "Pīlādzītis" (Ogre), VPDK "Raksti" (Ogre), VPDK "Sunta" (Suntaži), VPDK "Dižbramaņi" (Rīga), VPDL "Lustīgais" (Laubere), SDK "Suncele" (Suntaži). 

Koncertā saziedoti 373.10 euro.

“Koncerts aizvadīts ar gaišu un labu sajūtu, jo šim brīniškīgajam koncertam un iniciatīvai ir pievienotā vērtība. Darot labu, cilvēki kļūst labāki un gaišāki. Pateicos, ka idejai atsaucās arī tik kupls skaits Latvijas deju kolektīvu. Šo koncertu noteikti var saukt par deju svētkiem Ogres novadā. Vislielākais paldies deju kolektīvam “Raksti” un vadītājam Edgaram Taboram, paldies par jūsu nesavtīgo darbu un dejas mīlestību”, Antra Purviņa, Ogres novada Kultūras centra direktore. 

Pievieno komentāru

Kultūra