11. februārī muzikālais "C vitamīns" ogrēniešiem un Ogres viesiem

Ogres novada Kultūras centra sieviešu koris Rasa (diriģente Aira Birziņa) 11. februārī 18.00 Mazajā zālē aicina papildināt savus vitamīna krājumus koncertā C vitamīns kopā ar pūtēju orķestri Madliena (diriģents Viesturs Lazdiņš), informē Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja Dace Tribocka.


Korim Rasa šī ir divdesmitās jubilejas sezona un kopš 2000. gada aizsākusies tradīcija ziemas vidū rīkot koncertu veselības stiprināšanai. C vitamīnu varot iegūt daudz smaidot, tad nu šā gada vitaminizētajā programmā būs dzirdami EVERGRĪNI jeb mūžīgi zaļojošie skaņdarbi no 20.gadsimta.


Orķestris Madliena klausītājus priecēs ar džeza klasiku, deju „Ča-ča-ča” un svinga melodijām. Skanēs  arī  visiem labi zināmas un daudz dzirdētas dziesmas - 1976. gada Grammy balvu ieguvusī  Feeling, kā arī Over the Rainbow, kas 40. gados kļuva par hitu pasaulslavenās amerikāņu dziedātājas un aktrises Džūdijas Gārlendas izpildījumā.  


Kora Rasa programmā iekļautas populāras dziesmas no mūzikliem „Vestsaidas stāsts” un „Operas spoks”, filmas „Mūzikas skaņas”, kā arī pasaulslavenās zviedru grupas ABBA un Elvisa Preslija repertuāra.


Biļetes cena 2.00 euro. Biļetes var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē.


Kases darba laiks:

  • Pirmdien       slēgts
  • Otrdien         14.00 – 18.00
  • Trešdien       14.00 – 18.00
  • Ceturdien      14.00 – 18.00
  • Piektdien      14.00 – 19.00

Kā arī stundu pirms pasākumiem, uz kuriem ir pieejamas biļetes.


Tālrunis uzziņām 65047740


Kases darba laikā darbojas “Biļešu paradīzes” kases pakalpojumi

Pievieno komentāru

Kultūra