Raidījums: Lielvārdē notikusi nelaime; lai varētu pārlaist ziemu, nepieciešami 6000 eiro

Pagājušā gada nogalē Lielvārdē, Dievukalna ielā 8, aizdegās Rutas kundzes privātmāja. Liesmas izcēlās nakts vidū, un, kā tādās reizēs saka, nelaime nenāk brēkdama. Mājinieki notikušajam nebija gatavi. Ne ūdens pa rokai, ne ugunsdzēšamais aparāta, un ugunsdzēsēji – pārdesmit kilometrus tālu.

Pašus mājas saimniekus – Rutas kundzi, viņas meitu un mazmeitu – paglābuši dzīvnieki, kuri pirmie pamanījuši, ka notiek kas nelabs un devuši ziņu. No dažādiem saziedotiem un par pēdējo naudu pirktiem materiāliem tagad māja kā puzle pa gabaliņam salikta un atjaunota tiktāl, lai Rutas kundze te varētu pārlaist ziemu. 

Meita un mazmeita jumta istabiņā, kur dzīvoja iepriekš, uzturēties vairs nevar, jo bēniņos svilpo vējš. Ugunsnelaimi pārcietis vien senlaicīgs skapis, kas apsūbējis stāv kā piemineklis aizgājušajai godībai.

Materiāliem šobrīd nepieciešami ar trim tūkstošiem eiro – tas ir minimums, ar ko varētu sākt, lai atjaunotu jumtu, kam šobrīd pārvilkta vienkārši plēve. Vēl tikpat liela summa nepieciešama darbaspēka algošanai, taču Rutas kundze būs pateicība pat par mazumiņu, kas ļautu atsākt darbus.

Ja varat palīdzēt Rutai Kvilei un viņas ģimenei, zvaniet uz šobrīd atvērto labdarības tālruni: 90067088. Maksa par zvanu 1 eiro un 42 centi.Savukārt, ja jums ir iespēja dāvināt būvmateriālus, sazinieties ar labdarības fondu ”Pēc ugunsgrēka” pa tālruni 20110020.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas