Ķegumā uz dzelzceļa pārbrauktuves sadūries kravas vilciens un vieglais auto; ir bojāgājušie (VIDEO) 1

Ceturtdien pusdienlaikā uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un vieglās automašīnas avārija, liecina informācija VAS "Latvijas Dzelceļš" sociālajā tīklā "Twitter".

Kravas vilcienam ietriecoties vieglajā automašīnā, dzīvību zaudējuši divi cilvēki - vīrietis un sieviete. 

Latvijas Dzelzceļš pārstāvis informē, ka vilciens braucis Rīgas virzienā, kad uz regulējamās dzelzceļa pārbrauktuves izbraukusi vieglā automašīna, kas acīmredzot nebija apstājusies pie tobrīd luksoforā degošā aizliedzošā gaismas un skaņas signāla.

Pēc sadursmes ar vilcienu automašīna stumta aptuveni 200-300 metrus līdz brīdim, kad kravas vilciens pilnībā apstājies. Satiksme negadījuma vietā pilnībā bloķēta. 

Ap pulksten 16 vilcienu satiksme atjaunota. 

*** Teksta tiešraide

Pulksten 13:17 Valsts Policija saņēma informāciju, ka uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un vieglās automašīnas «VW Golf» sadursme. Bojā gāja abi vieglās automašīnas pasažieri.

Pasažieru vilciens informē, ka negadījuma dēļ uz pārbrauktuves ierobežota satiksme un kavēsies arī vilcieni.

Pulksten 13:46 Pasažieru vilciens informē, ka vilciens Nr. 6225 Lielvārde (13:23) - Rīga (14:27) stāv Lielvārdē. Paredzamais kavējums 40min. Notikusi sadursme kravas vilcienam ar auto.

14:15 uzņēmums informē, ka vilcienu satiksme posmā Ogre-Lielvārde-Ogre slēgta. 

14:18 PV informē, ka vilciens Nr.6225 Lielvārde-Rīga, kuram galapunktā vajadzētu nonākt 14:27 atcelts sakarā ar notikušo negadījumu. 

14:20 - Automašīna esot izbraukusi uz sliedēm no labās puses, pēc kā tika stumta vēl 200 līdz 300 metrus, kamēr vilciens apstājies.

Vilciens Aizkraukle (14.16) - Rīga (15.52) atcelts posmā Lielvārde-Ogre. Info: 80001181

Pasažieru vilciens informē, ka ir noorganizējuši autobusu posmā Ogre-Lielvārde! Lūdzam pasažierus doties uz to! Autobusā derīgas vilciena biļetes. Noorganizētais autobuss pēc iebraukšanas Lielvārdē uzņems vilciena pasažierus un dosies uz Ogri! Lūdzam sekot informācijai.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas