Ogrēniete Karolīna Matrosova cīnās par titulu "Miss Latvia 2017" 3

Ogrēniete Karolīna Matrosova ir to septiņu meiteņu vidū, kas jau 3. augustā kāps uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves un cīnīsies par titulu "Miss Latvia 2017". 

Sekojot savam sapnim

Karolīna aizraujas ar foto mākslu, kā arī ikdienā studē Valsts Policijas koledžā un nākotnē plāno ieņemt nopietnu un atbildīgu amatu, tomēr tas viņu neattur no sevis pilnveidošanas un pārbaudīšanas skaistumkonkursā "Miss Latvia 2017".

"Konkurss "Miss & Mr Latvia" mani ir aizrāvis jau kopš mazotnes, tāpēc brīdī, kad tika izziņota atlase uz šī gada konkursu, es nespēju nostāvēt malā. Atteicos no saviem plāniem un taisnā ceļā devos uz kastingu, kur samulsu no tā, cik daudz skaistu meiteņu bija man apkārt, tomēr braukt atpakaļ uz mājām negribēju, jo es jau biju atbraukusi un sapratu, ka iesāktais ir jāpabeidz," par nokļūšanu līdz "Miss Latvia 2017" konkursam stāsta Karolīna.

Tieši Karolīnas stingrā vēlme pabeigt iesākto palīdzēja viņai tikt līdz konkursa finālam, jo kastingā tika izvēlētas tās meitenes, kas cīņu par titulu varēs turpināt.

Tas nav tikai skaistumkonkurss

Lai sagatavotos finālam, Karolīna apmeklē konkursa organizatoru rīkotos pasākumus un nodarbības. Karolīna to dēvē par piedzīvojumu četru mēnešu garumā. "Fantastiskās konkursa organizātores Jūlija Djadenko-Muglere un Kristīne Djadenko ir parūpējušās par to, lai mēs visi justos labi un spētu sevi pilnveidot līdz finālam. Esmu ļoti pateicīga organizātorēm par to, ka man ir dota iespēja būt vienai no finālistēm," stāsta Karolīna.

Tomēr dalība šādā konkursā nav vienkārša, tas prasa daudz enerģijas un laiku, kā arī pieprasa rūpīgu laika plānošanu, lai to varētu savienot ar mācībām un darbu.

"Ir patiešām smagi jāstrādā, lai būtu šeit. Es negribētu šo dēvēt par skaistumkonkursu, jo tā ir pārāk vienkārša definīcija tam, ko tas patiesībā ietver. Tas noteikti ir kaut kas dziļāks," apgalvo Karolīna. "Mēs visi esam skaisti, jo katrs esam unikāls un ar savu neatkārtojamo tēlu un personību. Skaistumkonkursā nav noteikta izskata standarta, šeit ir iespēja iziet no rāmjiem un savas komforta zonas."

Iemācīties pieņemt sevi

Karolīnai no konkursa vislabāk patīk tas, ka viņai ir iespēja sevi ieraudzīt jaunā ampluā. Jaunatklājums viņai ir džudo nodarbības, ko viņa iepriekš nekad nebija mēģinājusi.

Tāpat konkursa ietvaros Karolīnai ir iespēja apmeklēt sponsoru rīkotos pasākumus. Viens no tādiem bija "Wella Trend Vision 2017" modes šovs, kur meitene tika pie jauna vizuālā tēla - gaišākas matu rotas. "Tā bija lieliska pieredze," par piedalīšanos modes šovā un jaunajām pārvērtībām sajūsmā ir Karolīna.

Kad vaicājam, kas konkursā sagādā vislielākās grūtības, Karolīna atbild, ka tā ir cīņa pašai ar sevi. "Visgrūtāk ir pieņemt sevi tādu, kāda esmu."

Mirkli apdomājusies, viņa papildina, ka grūtības sagādā arī turēšanās pie grafika un neļaušanās sev atslābt: "Reizēm ir grūti sevi piespiest no rītiem celties un doties uz treniņu, tomēr apzinoties, ka tas ir tas, ko vēlos, palīdz nepadoties mirkļa vājumam un turpināt cīņu par uzstādīto mērķi."

Pieņemt izaicinājumus

Piedalīšanās konkursā "Miss Latvia 2017" nav Karolīnas pirmā pieredze skaistumkonkursos. Viņa jau iepriekš ir sevi labi parādījusi konkursā "Miss Pallete 2016", kur ieguva skatītāju simpātijas titulu, kā arī konkursā "Miss LBK 2016", kur no tūkstots pretendentēm tika starp desmit finālistēm. Iespējams iepriekš gūtā pieredze viņai palīdzēja sadūšoties pieteikties nozīmīgajam "Miss Latvia 2017" konkursam.

No konkursa "Miss Latvia 2017" Karolīna cer iegūt jaunu pieredzi un kontaktus, kā arī pilnveidot sevi izejot ārpus komforta zonas. Par līdzšinējo pieredzi Karolīna saka: "Tas noteikti ir tā vērts! Es ticu, ka iemīlot un pieņemot sevi, cilvēks spēj sasniegt daudz vairāk."

Nākotnes plāni

Karolīna cer nepadoties un turpināt sevi izaicināt arī pēc konkursa noslēguma. "Ļoti vēlētos pārstāvēt valsti kādā starptautiskā konkursā," nākotnes plānus atklāj meitene. Viņa norāda, ka nekad nebija iedomājusies, ka viņas plāni varētu sniegties tik tālu, tomēr viņa ir pārliecināta, ka piedalīšanās šādos konkursos ir iespēja darīt vairāk labus darbus un uz to iedvesmot arī apkārtējos.

Sekot Karolīnas sasniegumiem konkursā "Miss Latvia 2017" varēs apmeklējot konkursa finālu Latvijas Nacionālajā teātrī jau šā gada 3. augustā vai arī to vērojot tiešraidē. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lunim

Jaunībā visas smukas, jo īpaši pirms kosmētikas slāņa nomazgāšanas no sejas.

pirms 8 dienām, 2017.06.14 19:21

Lunis

19:21 : šitā ir smuka dabīgi , pat vispar bez jebkada krāsojuma , taču ja krāso var ļoti vienkārši uztasīt da jebkādus pilīgi nepazistamus feisus ar minimālu makijžu. Interesants tips un stulba ar nav. Tas istenībā retums , nupat izlaidumu bildes lūrot biju bēdīgs ka smukiem skuķiem ar tizlu agresīvu makujāžu sa***i fesi kā "Pavecām uzdzīvotājām" tas gan bija nejauki. Bet šite ir normāli bez pārmērībām.

pirms 8 dienām, 2017.06.14 21:25

Izklaide