Pirmo reizi pasniegta Ogres novada kultūras centra amatierkolektīvu "Gada balva" (FOTO) 6

Sestdien, 21. janvārī, pirmo reizi notika Ogres un novada amatierkolektīvu svinīgā "Gada balvas 2016" pasniegšanas ceremonija.

Ceremonijā tika pasniegtas balvas 11 nominācijās, lai suminātu un godinātu aktīvākos dalībniekus, vadītājus, īpašākos notikumus un kolektīvu sasniegumus, kā arī personas, kuras ar savu darbu un radošumu iedvesmo un bagātina Ogres novada kultūras dzīvi.

Gada balvas laureāti:

Gada balvu nominācijā "Sasniegumi" ieguva jauktais koris "Ogre". Nominācijā "Kolektīva eņģelis" balvu ieguva uzreiz divi laureāti - Irēna Sabļina no senioru deju kolektīva un Aivars Jende no pūtēju orķestra "Horizints". Kā pagājušā gada "Radošā dzirksts" tika atzīta Ogres Tautas teātra kostīmu māksliniece Ilze Kupča. Lauberes audēju kopas "Noskaņa" vadītāja Valda Plūģe ieguva balvu nominācijā "Pūra lāde". Nominācijā "Pesonības spēks" balvu ieguva Maija Āmoliņa. Nominācijā "Atsaucība" balvu ieguva divi brāļi - Mareks un Lauris Liepas no Madlienas. Toties bērnu deju studija "Pīlādzītis" ieguva balvu nominācijā "No paaudzes - paaudzē". Īpašus atzinības vārdus un balvu nominācijā "Ogre pasaulē" ieguva jauniešu koris "Impulss". Nominācijā "Ar sirdi un dvēseli" balvu ieguva Ķeipenes tautas nama bērnu deju kolektīva "Zeltupītes" vadītāja Agnese Lepse. Gada balvas nominācijā "Prieks radīt" laurus plūca bērnu vokālās studijas "Svilpastes" projekts "Mīļdziesmas". Visbeidzot par labajies darbiem nominācijā "Labdarība" pateicās un balvu ieguva vidējās paaudzes deju kolektīvs "Raksti". 

Apbalvošanas ceremonijā tika pasniegta arī kāda īpaša specbalva nominācijā "Gada ķeza", ko ieguva Ogres novada kultūras centra jauktais koris "Grīva". Kādā koncertbraucienā, kora autobusam pārsprāga riepa, kā rezultātā sekoja virkne kuriozu atgadījumu. 

Ceremoniju īpašu un atraktīvu padarīja pūšaminstrumentu kvartets "The Sparkling 5", kā arī iluzionists "Mister Fox", kas visus skatītājus pārsteidza ar krāšņu un neaizmirstamu šovu. Pasākumu vadīja Juris Vucāns un Antra Skutele.


Informācija tiek papildināta.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Baiba

Paldies OKC par sirsnīgo pasākumu amatiermākslas kustības cildināšanai!

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.21 23:09

Tā bija

Iluzionists "Mister Fox" skatītājus pārsteidza ar krāšņu un neaizmirstamu šovu!
Protams, labi, ka novada kultūras centrs ir iedibinājis Ogres un novada amatierkolektīvu "Gada balvu"!
Apsveikumi 2016.gada laureātiem!

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.22 13:33

Antrai

Lai visi labie eņģeļi stāv klāt un palīdz. okc -malači!

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.23 00:17

Finansējums uzņēmumiem

Finansējums uzņēmumiem! Piesaisti nauda uzņēmuma kapitāldaļās un palielini peļņu! Laiks attīstīties! Vairāk https://www.cityfinances.lv/finansejums-uznemumiem/

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.16 14:43

Kultūra