Konkursa "Maksimālisti" trešā mēneša balvas iegūst suņu frisbija entuziastu ģimene no Ogres un jauniešu deju kolektīvs no Ķekavas

Noslēdzoties tautas balsojumam mājaslapā www.maksimalisti.lv, noskaidroti konkursa „Maksimālisti” trešā mēneša balvu ieguvēji. Kategorijā „Indivīds” atbalstu 500 EUR apmērā iegūst ūdens aerobikas trenere no Balviem, kategorijā „Ģimene” 1000 EUR atbalstu iegūst suņu frisbija entuziastu ģimene no Ogres novada, savukārt kategorijā „Kolektīvs” atbalstu sava sapņa īstenošanai 1500 EUR apmērā iegūst jauniešu deju kolektīvs „Katlakalns” no Ķekavas novada.

Kategorijā „Indivīds” ar 5755 balsīm mēneša balvu ieguvusi ūdens aerobikas trenere Inga Bleidere no Balviem, kura saņems 500 EUR atbalstu. Negaidīti kļūstot par bezdarbnieci, sieviete izvēlējusies tieši ūdens aerobiku kā veidu iztikas pelnīšanai, tāpēc konkursā saņemtais finansiālais atbalsts tiks izmantots jauna inventāra iegādei, kas nepieciešams vingrošanas nodarbībām peldbaseinā.

Kategorijā „Ģimene” atbalstu 1000 EUR vērtībā sava sapņa piepildījumam iegūst Ģirta Eldmaņa ģimene no Ogres novada. Balsojumā Ģirta ģimene ieguva 5360 balsis, un uzvara ļaus ģimenei piedalīties Latvijas suņu frisbija čempionātā kopā ar jauno paaudzi. Konkursā saņemtais atbalsts tiks izmantots disku iegādei.

Kategorijā „Kolektīvs” ar 13 652 balsu skaitu uzvarēja jauniešu deju kolektīvs „Katlakalns” no Ķekavas novada, iegūstot 1500 EUR atbalstu kopīgam sapnim – dalībai festivālā Melnkalnē. Jauniešu deju grupa, aktīvi gatavojoties XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, vēlas latviešu dejas parādīt pasaulē, ko konkursā gūtais atbalsts ļaus arī īstenot. Kolektīvam uzvarēt palīdzēja ļoti aktīvā darbība sociālajos tīklos vēl pēdējā balsošanas dienā un darbu sadale dalībnieku starpā.

Kopumā martā tika saņemti 55 pieteikumi, par kuriem balsot bija iespējams aprīlī. Kategorijā „Indivīds” tika saņemti 17 pieteikumi, no kuriem 14 pretendēja uz mēneša atbalstu, bet trīs uz „Grand Prix” konkursa noslēgumā. Kategorijā „Ģimene” bija pieteikušās 9 ģimenes, no kurām 8 pretendēja uz mēneša atbalstu un viena uz „Grand Prix”. Savukārt kategorijā „Kolektīvs” pieteicās 29 apvienības, no kurām 22 vēlējās iegūt mēneša atbalstu, bet 7 – „Grand Prix”. Pieteikumi saņemti no Kokneses, Balviem, Ķekavas, Liepājas, Rēzeknes, Jelgavas, Rīgas, Limbažiem, Aglonas, u.c., Latvijas pilsētām.

Pievieno komentāru

Interesanti