Valentīna diena Ogrē ar komēdiju “Silvija”

Otrdien, 14. februārī 19.00 - Valentīna dienā - Ogrē aicinām uz komēdiju “Silvija”, piedaloties aktrisei Evijai Skultei, Dacei Makovskai, Aīdai Ozoliņai, aktierim Ivaram Pugam un Voldemārm Šoriņam. 

“Silvija” ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni - izrādē ar skumjām bet laimīgām beigām.

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas ''Silvija'' darbība sākas ar to, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to uz māju. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī: sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem. 

  • Režisors: Voldemārs Šoriņš
  • Komponists : Valdis Zilveris
  • Mākslinieks : Jānis Jansons

Biļetes cenas 7.00 un 10.00 eur. Biļetes var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē un Bilesuparadize.lv visa Latvijā. Iegādājoties biļetes ar Ogres novada Kultūras centra Drauga karti, saņem 20% atlaidi. 

Pievieno komentāru

Afiša